header3.jpg

Vardadieniai slaugos skyriuje

       Vardadienis – ypatinga šventė švenčiama daugelyje Europos šalių ir Šiaurės Amerikoje.

       Vardas yra bene ankstyviausias įspaudas žmogaus tapatybėje, lydintis jį visą gyvenimą. Tai tarsi dvasinis žmogaus gimimas.

       Mylimiausių žmonių vardai įprastai mums patys gražiausi ir jų skambesiui mes neliekame abejingi. Tiesa, šiais laikais vardadienis nublanksta prieš gimtadienį, o daugybė žmonių nė nežino ir nekreipia dėmesio į savo vardo dieną, bet visi mėgsta dėmesį ir išreikštą rūpestį, todėl net ir paprastas pasveikinimas įžiebia šypseną veide ir padaro dieną bent šiek tiek geresne.

       Per Jonines moterys pynė vainikus. O paskui sveikinome mūsų skyriaus gyventoją Janytę. Lauko gėlėmis pasirūpino mūsų šauniosios darbuotojos Violeta ir Virginija.

      Per Petrines sveikinome skyriaus gyventoją Petrelį (vardo diena sutampa su gimimo diena) ir vaišinomės pyragu bei gaiviaisiais gėrimais.

 

 Pasipuošėme... Janytė - dešinėje

 

Piname vainiką Janytei 

 

Sveikiname Petrą 

 

 

      Socialinė darbuotoja Jurgita Mikučionytė

Slapukai
Siekiant pagerinti paslaugų kokybę bei užtikrinti sklandų tinklalapio funkcionavimą, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą arba tęsdami naršymą svetainėje sutinkate su aknystossgn.lt slapukų naudojimo politika.