header1.jpg

Rubikių filialui 20 metų

       Rubikių filialui rugpjūčio 28d. suėjo 20 metų. Kadangi mes neprietaringi gimtadienį atšventėme pora dienų ankščiau. Šventės garsai nuskambėjo per visą Rubikių kaimą. Sulaukėme garbingų svečių iš Lietuvos Respublikos Seimo, seimo narį Tomą Tomiliną ir jo bendražygį Antaną Baurą. Padėkas gyventojams ir darbuotojams įteikė  įstaigos vadovas Arūnas Kiaušas. Su dovanomis ir sveikinimais, aplankė svečiai iš Leliūnų, Kalvelių, Šlavėnų, Debeikių filialų ir Aknystos atstovai. Svečiai nepagailėjo gražių žodžių ir palinkėjimų, linksminosi iš visos širdies, dovanodami gerą nuotaiką.

        Nuoširdus ačiū užimtumo centro vadovei Rimai Kalendienei ir darbuotojoms, už gausą dovanų, darbuotojams Aušrai Vidugirei ir Artūrui Kalendai už malonumą pasiklausyti gyvai atliekamų dainų.

šventės akimirkos

šventės akimirkos

šventės akimirkos

šventės akimirkos

šventės akimirkos

šventės akimirkos

 

Socialinė darbuotoja

Rasa Žąsinienė

Slapukai
Siekiant pagerinti paslaugų kokybę bei užtikrinti sklandų tinklalapio funkcionavimą, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą arba tęsdami naršymą svetainėje sutinkate su aknystossgn.lt slapukų naudojimo politika.