header1.jpg

Kelionė į Naisius ir Kryžių kalną

                     Rugsėjo 6d. turėjome galimybę keliauti į Naisius, esančius netoli Šiaulių. Šioje gyvenvietėje tikrai yra ką pamatyti, čia įsikūrę muziejai po atviru dangumi. O mums pabūti gamtoje, tuo pačiu pamatyti kažką naujo, yra pats geriausias poilsis.

                      Per visą gyvenvietę, maždaug 1,5km., tęsiasi pažintinis takas. Ir keliaujant tuo taku aplankome iškart 3 muziejus po atviru dangumi. Tai baltų dievų muziejus, inkilų muziejus ir žolynų muziejus.

                      Baltų dievų muziejų, dar kitaip vadinamą mitologiniu parku, sudaro daugybę ąžuolinių dievų statulų. Puiki galimybė susipažinti su dievais, kuriais tikėjo, kuriems aukojo aukas, kurie globojo mūsų protėvius.

                      Dar  aplankėme , Naisiuose esančią triušių salą, kurioje gyvena daugybę grynaveislių triušių, taip pat aplankėme žemaitukų žirgyną, tai viena seniausių veislių Lietuvoje ir Europoje ir aplankėme mitologinį kalnelį, vadinamą Alkos kalnu.

                      Taip pat turėjome galimybę aplankyti ir Kryžių kalną.

 

 muziejuje

 

poilsio akimirka 

 

 poilsio akimirka

 

 Kryžių kalne

Soc. darbuotojos padėjėjos

Dalia Pakalnienė

Lidija Liutkutė

 

Slapukai
Siekiant pagerinti paslaugų kokybę bei užtikrinti sklandų tinklalapio funkcionavimą, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą arba tęsdami naršymą svetainėje sutinkate su aknystossgn.lt slapukų naudojimo politika.