header1.jpg

Rubikių filialo gyventojų indėlis į Anykščių miesto šventę

                 Liepos 26 – 28 dienomis Anykščių miestas skambėjo mirgėjo , vyko tradicinė  miesto šventė. Bene vienas ryškiausių šios šventės akcentas, jau 12 metų , floristinių kilimų konkursas. Anykščių rajono Burbiškio kaimo bendruomenė paprašė Rubikių gyventojų pagalbos. Reikėjo pririnkti gausybę laukinių morkų žiedų. Marytė,  Dalia ir Algirdas mielai sutiko kartu su socialine darbuotoja Rasa, pagelbėti.

                 Liepos  26 – a.,  nuo pat ankstyvo ryto, apsiavėme guminiais botais ir iškeliavom į Rubikių pievas. Priskynėm net aštuonias dėžes baltų žiedelių. Kai pristatėme į miesto aikštę savo laimikį, čia jau triūsė daugybė bendruomenių, visos audė nepaprasto grožio kilimus. Buvo labai įdomu stebėti kūrybos procesą. Mūsų surinkti laukinių morkų žiedai sugulė kaip lengvi debesėliai, kilime virš jaukių namukų. Pasivaišinome „Nerijaus naminiais ledais“ ir grįžome  pilni malonių įspūdžių.

 

 renkame žoleles

 

 renkame žoleles

 

dėliojame kilimą 

 

 dėliojame kilimą

 Socialinė darbuotoja Rasa Žąsinienė

Slapukai
Siekiant pagerinti paslaugų kokybę bei užtikrinti sklandų tinklalapio funkcionavimą, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą arba tęsdami naršymą svetainėje sutinkate su aknystossgn.lt slapukų naudojimo politika.