header1.jpg

Renginiai

Rubikių filialo gyventojų indėlis į Anykščių miesto šventę

                 Liepos 26 – 28 dienomis Anykščių miestas skambėjo mirgėjo , vyko tradicinė  miesto šventė. Bene vienas ryškiausių šios šventės akcentas, jau 12 metų , floristinių kilimų konkursas. Anykščių rajono Burbiškio kaimo bendruomenė paprašė Rubikių gyventojų pagalbos. Reikėjo pririnkti gausybę laukinių morkų žiedų. Marytė,  Dalia ir Algirdas mielai sutiko kartu su socialine darbuotoja Rasa, pagelbėti.

                 Liepos  26 – a.,  nuo pat ankstyvo ryto, apsiavėme guminiais botais ir iškeliavom į Rubikių pievas. Priskynėm net aštuonias dėžes baltų žiedelių. Kai pristatėme į miesto aikštę savo laimikį, čia jau triūsė daugybė bendruomenių, visos audė nepaprasto grožio kilimus. Buvo labai įdomu stebėti kūrybos procesą. Mūsų surinkti laukinių morkų žiedai sugulė kaip lengvi debesėliai, kilime virš jaukių namukų. Pasivaišinome „Nerijaus naminiais ledais“ ir grįžome  pilni malonių įspūdžių.

 

 renkame žoleles

 

 renkame žoleles

 

dėliojame kilimą 

 

 dėliojame kilimą

 Socialinė darbuotoja Rasa Žąsinienė

Tautiška giesmė Leliūnuose

         Liepos 6 dieną, Lietuvos Valstybės (Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną Leliūnų filialo gyventojai ir darbuotojai šventė ypatingai – su didžiuliu būriu svečių, Leliūnų kultūros namų vadovės Vitos Miškeliūnienės, kolegų bei bendruomenės narių suburta šventė išties pranoko lūkesčius-Valstybės dieną minėjome pasipuošę tautinėmis juostelėmis, plazdančiomis vėliavėlėmis, žaisdami  istorinius žaidimus ir skanėstų pilnais stalais, o programą galiausiai vainikavo vieningai visų giedama „Tautiška giesmė“.

                      Leliūnų filialo gyventojai ir darbuotojai dėkoja visiems atėjusiems kartu pabūti tokį gražų šventinį vakarą.

                       Linkime Jums visiems neišblėstančios vilties, ryžto ir energijos Jūsų darbams bei drąsos svajonėms kurios kuria Lietuvą šiandien.

 

 giedame "Tautišką giesmę"

 

 giedame "Tautišką giesmę"

 

 giedame "Tautišką giesmę"

 

Socialinė darbuotoja

Rita Juozapavičienė

Spektaklis ,,Nykštukas ir septynios snieguolės“

       Saulėtą birželio dieną Debeikių filialo gyventojus aplankė Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos 8a klasės mokiniai. Svečiai parodė pasaką atbulai pagal V. Palčinskaitės pjesę ,,Nykštukas ir septynios snieguolės“ (režisierė Alvyra Simanonienė).           

       Nepaprastai įdomi, linksma ir pamokanti istorija mūsų filialo gyventojams suteikė daug  puikių emocijų ir džiugių akimirkų.

spektaklio akimirkos

spektaklio akimirkos

spektaklio akimirkos

po spektaklio

Debeikių filialo socialinė darbuotoja Dijana Smailienė

Joninės slaugos skyriuje

       Joninės – kasmetinė vasaros šventė, nuo gilios senovės iki šių dienų minima birželio 23 d. išvakarėse, Saulei įriedėjus į Vėžio ženklą. Joninių išvakarėse surinktose įvairiausiose žolelėse, buvo tikima, kad jos turi ypatingų gydomųjų galių. Tad Joninių išvakarėse II korpuso 1aukšto slaugos skyriaus darbuotojos kartu su gyventojais rinko žoleles ir iš jų darė puokštes, o šias puokšteles linkėdami sveikatos įteikė dviem Janinoms, kurios gali judėti tik vežimėlio pagalba. O kokios Joninės be linksmybių, kartu su darbuotojomis sukosi ratelyje pagal akordeono melodiją.

 

 dvi Janinos

 

 Joninių ratelis

 

 vaišinamės tortu

 

Rima Kalendienė

Soc. darbuotoja užimtumui

Joninės Leliūnuose

       Birželio pabaigoje, saulės  grąžos metu, kai būna trumpiausia naktis, o gamta žydi ir klesti, švenčiama Joninių šventė. Šventė neaplenkė ir Aknystos socialinės globos namų Leliūnų filialo. Globos namų  kiemelis prisipildė gausiu gyventojų ir darbuotojų būriu. Nupintais ąžuolo vainikais, simbolizuojančiais stiprybę, buvo sveikinami du Jonai -Viršilas ir Guogis. Nuo pat pirmųjų dainos "Buvo naktys švento Jono" žodžių, gražiausių sveikinimų kiekvieno širdyje užsidegė liepsnelė jaunystės ir šventinės nuotaikos.

        Linkime ir Jums visiems tos neblėstančios ir taurios liepsnelės Jūsų širdyse.

Joninės Leliūnuose

Joninės Leliūnuose

Joninės Leliūnuose

Socialinė darbuotoja

Rita Juozapavičienė

Slapukai
Siekiant pagerinti paslaugų kokybę bei užtikrinti sklandų tinklalapio funkcionavimą, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą arba tęsdami naršymą svetainėje sutinkate su aknystossgn.lt slapukų naudojimo politika.