header2.jpg

Renginiai

Spektaklis ,,Nykštukas ir septynios snieguolės“

       Saulėtą birželio dieną Debeikių filialo gyventojus aplankė Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos 8a klasės mokiniai. Svečiai parodė pasaką atbulai pagal V. Palčinskaitės pjesę ,,Nykštukas ir septynios snieguolės“ (režisierė Alvyra Simanonienė).           

       Nepaprastai įdomi, linksma ir pamokanti istorija mūsų filialo gyventojams suteikė daug  puikių emocijų ir džiugių akimirkų.

spektaklio akimirkos

spektaklio akimirkos

spektaklio akimirkos

po spektaklio

Debeikių filialo socialinė darbuotoja Dijana Smailienė

Joninės slaugos skyriuje

       Joninės – kasmetinė vasaros šventė, nuo gilios senovės iki šių dienų minima birželio 23 d. išvakarėse, Saulei įriedėjus į Vėžio ženklą. Joninių išvakarėse surinktose įvairiausiose žolelėse, buvo tikima, kad jos turi ypatingų gydomųjų galių. Tad Joninių išvakarėse II korpuso 1aukšto slaugos skyriaus darbuotojos kartu su gyventojais rinko žoleles ir iš jų darė puokštes, o šias puokšteles linkėdami sveikatos įteikė dviem Janinoms, kurios gali judėti tik vežimėlio pagalba. O kokios Joninės be linksmybių, kartu su darbuotojomis sukosi ratelyje pagal akordeono melodiją.

 

 dvi Janinos

 

 Joninių ratelis

 

 vaišinamės tortu

 

Rima Kalendienė

Soc. darbuotoja užimtumui

Joninės Leliūnuose

       Birželio pabaigoje, saulės  grąžos metu, kai būna trumpiausia naktis, o gamta žydi ir klesti, švenčiama Joninių šventė. Šventė neaplenkė ir Aknystos socialinės globos namų Leliūnų filialo. Globos namų  kiemelis prisipildė gausiu gyventojų ir darbuotojų būriu. Nupintais ąžuolo vainikais, simbolizuojančiais stiprybę, buvo sveikinami du Jonai -Viršilas ir Guogis. Nuo pat pirmųjų dainos "Buvo naktys švento Jono" žodžių, gražiausių sveikinimų kiekvieno širdyje užsidegė liepsnelė jaunystės ir šventinės nuotaikos.

        Linkime ir Jums visiems tos neblėstančios ir taurios liepsnelės Jūsų širdyse.

Joninės Leliūnuose

Joninės Leliūnuose

Joninės Leliūnuose

Socialinė darbuotoja

Rita Juozapavičienė

Joninės

Atėjo Joninių naktis

Paparčio žiedas vėl pražys.

Eisim mes tamsiu keliu,

Ieškosim jo iki paryčių.

           Joninės - viena linksmiausių ir populiariausių vasaros švenčių, senų žmonių atsiminimuose - viena didžiausių kalendorinių švenčių. Tai trumpiausia metų naktis ir ilgiausia metų diena. Iš tikrųjų šv. Jono naktį Lietuvoje beveik nesutemsta: kai vakaruose pagaliau užgęsta saulėlydžio žara, rytai pradeda rausti nuo pirmųjų aušros spindulių.

                 Pasveikinti Jonų ir Janinų  su varduvėmis, linkėdami surasti paparčio žiedą, nešantį laimę, sėkmę bei sveikatą,  užkūrėme didžiulį laužą, prie kurio ir šokome, ir dainavome, ir gera nuotaika dalinomės.

Jonai

su Joninių vainikais

linksminamės

linksminamės

tuoj suliepsnos Joninių laužas

Rima Kalendienė

soc. darbuotoja užimtumui

Sporto žaidynės

       22 kartą Zarasų socialinės globos namai sukvietė socialinių namų darbuotojus ir gyventojus į vasaros sporto žaidynes. Džiugu, kad buvo galimybė išmėginti jėgas įvairiose rungtyse. Labiausiai pasisekė galiūnų varžybose Romui Mackoniui kuris laimėjo 2-ą vietą. O visi kiti parsivežė saldžių dovanų ir gerą nuotaiką.

iškilminga eisena

išmėginsim rankos taiklumą

išmėginsim rankos taiklumą

prie šaškių lentos

su antros vietos diplomu

Rima Kalendienė

Soc. darbuotoja užimtumui