header1.jpg

Renginiai

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas

O Lietuva,

Visų lietuvių žeme,

Kokia didinga ir laisva esi.

Tu numetei jungą svetimų tautų.

Dabar geriau gyventi.

Mylėkim savo šalį visa širdimi.

Neleiskim karui įsiterpti.

Tebūna visada laisva,

Ta mūsų Lietuva.

                  Tamaros eilės

       2020-03-11 dieną Aknystos socialinės globos namuose buvo paminėta Kovo 11-oji, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Kai visa Lietuva suspindėjo gražiausiomis mūsų tautiškumo spalvomis, globos namų gyventojai su dideliu džiaugsmu ir noru prisijungė prie Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimo. Gyventojai ir darbuotojai skaitė eiles, gamino bei kūrė užrašą LIETUVA, kuriame atsispindėjo Lietuvos vėliavos spalvos, buvo pinamos tautinių spalvų juostelės, puiki puošmena švenčiant Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Norisi pasidžiaugti ir padėkoti visiems kartu ir kiekvienam atskirai, kad tiek noro ir motyvacijos švęsti mūsų Lietuvos laisvę.

renginuko akimirkos

renginuko akimirkos

renginuko akimirkos

renginuko akimirkos

renginuko akimirkos

Socialinė darbuotoja

Žaneta Šleikuvienė

Piešinių paroda

Pasaulis – tai didžiulė drobė,
Kurioje kiekvienas paliekame žymę.
Šviesią, Tamsią,
Pasaulis – tai knyga, kurią mes rašome.
Visą gyvenimą. Po raidę.
Po žodį, po eilutę.
Kiek sugebame.


       Kovo11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Nuo1990 metų ši diena kiekvieno lietuvio širdyje yra išskirtinė ir visada išliks sutelktumo, ypatingo bendrumo ir kilnių idėjų simboliu. Todėl tokią ir parinkome datą Sauliaus  Skrebės parodai pristatyti. Kad  galėtume pasidžiaugti jo darbais, idėjomis, mintimis. O kad mūsų tarpe yra ne tik dailininkų, bet ir mokančių rašyti eilėraščių tuo galėjome įsitikinti juos skaitė  Debeikių filialo gyventojas Aidas.

renginio akimirkos

renginio akimirkos

darbų autorius Saulius

eiles skaito Aidas

Soc. darbuotoja  užimtumui

Rima Kalendienė

Valentinas ir ne tik

Rožės žydi raudonai ,

Ką tai reiškia ar žinai?

Reiškia meilę pirmutinę

Ir kad būtų paskutinė.

Su šv. Valentino diena

Šiuo gražiu Šv. Valentinui skirtu ketureiliu, kurį parašė slaugos gyventoja Tamara į visus susirinkusius kreipėsi darbuotoja Jurgita. O kadangi dvi gražias šventes , Šv. Valentiną ir Vasario 16-ą skiria vos pora dienų tad jas šventėme kartu. Vasario 16-jai buvo skirta viktorina, kurioje dalyvavo ne tik  korpusų ir filialų komandos, bet ir darbuotojų komanda. O kol buvo skaičiuojami taškai susirungti rungtyse galėjo keletas porų. O viktorinoje pralaimėjusiu nebuvo visi buvo apdovanoti saldžiais prizais.

prieš viktoriną

prieš viktoriną

rungtyniauja poros
 
rungtyniauja poros
 

Soc. darbuotoja  užimtumui

Rima Kalendienė

Žiema, žiema bėk iš kiemo

       Žiemai einant į pabaigą ateina laikas švęsti persirengėlių šventę – Užgavėnes. Nors šiemet Užgavėnes jau ir kvėpėjo pavasariu, bet kad ji nesugrįžtų, kaip reikia pasistengė persirengėliai kartu su muzikantais Aušra ir Kęstučiu ir visu būriu palydos sudeginome gražią Morę, o pasišokę ir pasilinksminę ėjome valgyti tradicinių taukuose keptų, riebių, kad visi metai būtų sotūs – blynų.

vejam žiemą

vejam žiemą

Lašininio ir Kanapinio kova

Morės kelionė

Užgavėnių linksmybės

Soc. darbuotoja  užimtumui

Rima Kalendienė

Cepelinų darymas

       Nors Cepelinų diena yra švenčiama  tik nuo 2014 m. bet pas mus jau antrus metus iš eilės  ji yra švenčiama. Susirinkę į Užimtumo centro virtuvėlę gyventojai darė cepelinus. Kažkas juos savo rankomis darė pirmą kartą, kažkas prisiminė kaip jie yra daromi, o kažkas kaip tikras profesionalas juos gamino. Praleidome tikrai turiningai popietę.

 

 

darome cepelinus 

 

 darome cepelinus

 

 darome cepelinus

kaip skanu

Soc. darbuotoja  užimtumui

Rima Kalendienė

Slapukai
Siekiant pagerinti paslaugų kokybę bei užtikrinti sklandų tinklalapio funkcionavimą, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą arba tęsdami naršymą svetainėje sutinkate su aknystossgn.lt slapukų naudojimo politika.