header2.jpg

Renginiai

Kalėdiniai kepiniai

       Eilę metų besiruošiant gražiausioms metų šventėms – Kalėdoms kepdavome kūčiukus, meduolius. Šiais metais šventes pasitikome dar vienu skanėstu – žagarėliais. Kadangi šiuos skanėstus daugelis kepė pirmą kartą, o kai kas gal jau ir buvo pamiršę kaip juos daryti, gyventojus kantriai mokino darbuotojo Aušra, Dalia ir Lidija. O žagarėliai išėjo tikrai skanūs.

 

darome žagarėlius 

 

darome žagarėlius 

 

 verdame žagarėlius

 

 verdame žagarėlius

 

Soc. darbuotoja  užimtumui

Rima Kalendienė

Vaikų koncertas

       Kasmet metamas besibaigiant mus aplanko vaikų darželio  „Žiogelis“ parengiama grupė. Ne išimtis ir šie metai nuoširdūs vaikų sakomi eilėraščiai, šokiai, linkėjimai sulaukė gausių aplodismentų ir kvietimo atvykti ir kitais metais.

koncertuoja vaikai

koncertuoja vaikai

koncerto belaukiant

Soc. darbuotoja užimtumui

Rima Kalendienė

Susitikimas su kupiškėnais

       Gyvenimas gražus, kai savo vidaus spinduliais jį nušvieti, kai savo vidaus šiluma jį sušildai.

(Salomėja Neris)

       Gražią gruodžio 16 dieną savo vidaus šiluma ir mus, Leliūnų filialo gyventojus ir darbuotojus, sušildė apsilankę svečiai Iš Kupiškio  rajono  Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos teatro  grupė ''AKIMIRKA" ir vokalinis ansamblis " RUGIAGĖLĖ". Kupiškėnai padovanojo meninę programą :

literatūros skaitymus,  spektaklį, dainas, bei angelus popieriniuose vitražuose. Tai buvo  nuostabios kelios valandos, praskaidrinusios mūsų kasdienybę.

       Dėkojame  kolektyvams ir jų vadovams už nepakartojamą laiką praleistą kartu ir atvežtas dovanėles.

       Lauksime Jūsų sugrįžtant !

susitikimo akimirkos

susitikimo akimirkos

susitikimo akimirkos

socialinė darbuotoja 

Rita Juozapavičienė

16Hz koncertas

       Gruodžio 3d. yra minima žmonių su negalia diena. Ta proga pas mus užsuko 16Hz grupė. Gausiai susirinkę  nuo pat pirmos dainos akordų sukosi poros, o tie kurie bijojo eiti šokti į bendrą ratelį trepsėjo ir siūbavo savo vietose.

koncertuoja 16Hz

koncerto akimirkos

koncerto akimirkos

Soc. darbuotoja užimtumui

Rima Kalendienė

Nusilenkiam mirusiems

       Žemę pasipuošusią auksiniais lapais jau spėjo pakąsti pirmoji šalna, o saulė paliečia tik vienu kitu spinduliu, prisimename, kad kažkas išėjo. Ne šiandien ... vakar...pernai...

       Kasdien kažkas išeina palikdami šį pasaulį, kiekvienas skirtingai, labai individualiai. Pakeisti to negalim, tik nors trumpam pabūt kartu...

       Š. m .Lapkričio 1  dieną Leliūnų filialo namų gyventojai, lydimi darbuotojų aplankė kapines, uždegė žvakutes ant jau išėjusių anapilin darbuotojų, giminaičių, draugų kapų.Taip  pat žvakeles uždegėm ir ant kapų , kurių jau galbūt nebėra kam aplankyti.Taip pagerbdami mirusiuosius, kad šią ramybės ir susikaupimo dieną niekas neliktų pamirštas.

 

lankome kapus 

 

 lankome kapus

 

 lankome kapus

 

Soc. darbuotoja

Rita Juozapavičienė

Slapukai
Siekiant pagerinti paslaugų kokybę bei užtikrinti sklandų tinklalapio funkcionavimą, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą arba tęsdami naršymą svetainėje sutinkate su aknystossgn.lt slapukų naudojimo politika.