header2.jpg

Renginiai

„Tau Vilniau“

                            Šiais metais jau 15-ą kartą, „Sostinės dienų“ metu, buvo organizuojama mugė „Tau Vilniau“, kurio šių metų šūkis buvo „ Už miestą tau ir man“.  Nors šis renginys tapo Vilniaus miesto kultūros renginiu, kuris prisideda prie neįgaliųjų suartėjimo, bet  neįgalieji yra sukviečiami  iš visos Lietuvos.

                      Šiame renginyje turėjome galimybę ne tik parodyti savo darbelius, bet ir įsigyti suvenyrų, meninių dirbinių, pasiklausyti muzikos, dalyvauti edukacinėse programose.

 

 mugės akimirkos

 

 mugės akimirkos

 

mugės akimirkos 

 

 mugės akimirkos

 

Soc. darbuotoja užimtumui

Rima Kalendienė

Nauja veikla

       Aknystos socialinės globos namų dienos užimtumo centre pradeda naują kelią darbeliai iš odos. Ši veikla jau įsuko pirmuosius gyventojus Šarūna, Laimoną. Paskatinti, soc. darbuotojos  padėjėjos Danguolė, sau pasigaminti paprastus ir nesudėtingus papuošalus: apyrankes, pakabukus, pakabukus raktams. Tai pirmieji žingsniai teikiantys darbštuoliams geras emocijas.

pirmi bandymai dirbti su oda

pirmi bandymai dirbti su oda

pirmi bandymai dirbti su oda

rezultatas

rezultatas

Soc. darbuotojos padėjėja

Danguolė Kostinienė

Kelionė į Naisius ir Kryžių kalną

                     Rugsėjo 6d. turėjome galimybę keliauti į Naisius, esančius netoli Šiaulių. Šioje gyvenvietėje tikrai yra ką pamatyti, čia įsikūrę muziejai po atviru dangumi. O mums pabūti gamtoje, tuo pačiu pamatyti kažką naujo, yra pats geriausias poilsis.

                      Per visą gyvenvietę, maždaug 1,5km., tęsiasi pažintinis takas. Ir keliaujant tuo taku aplankome iškart 3 muziejus po atviru dangumi. Tai baltų dievų muziejus, inkilų muziejus ir žolynų muziejus.

                      Baltų dievų muziejų, dar kitaip vadinamą mitologiniu parku, sudaro daugybę ąžuolinių dievų statulų. Puiki galimybė susipažinti su dievais, kuriais tikėjo, kuriems aukojo aukas, kurie globojo mūsų protėvius.

                      Dar  aplankėme , Naisiuose esančią triušių salą, kurioje gyvena daugybę grynaveislių triušių, taip pat aplankėme žemaitukų žirgyną, tai viena seniausių veislių Lietuvoje ir Europoje ir aplankėme mitologinį kalnelį, vadinamą Alkos kalnu.

                      Taip pat turėjome galimybę aplankyti ir Kryžių kalną.

 

 muziejuje

 

poilsio akimirka 

 

 poilsio akimirka

 

 Kryžių kalne

Soc. darbuotojos padėjėjos

Dalia Pakalnienė

Lidija Liutkutė

 

Rubikių filialo gyventojų indėlis į Anykščių miesto šventę

                 Liepos 26 – 28 dienomis Anykščių miestas skambėjo mirgėjo , vyko tradicinė  miesto šventė. Bene vienas ryškiausių šios šventės akcentas, jau 12 metų , floristinių kilimų konkursas. Anykščių rajono Burbiškio kaimo bendruomenė paprašė Rubikių gyventojų pagalbos. Reikėjo pririnkti gausybę laukinių morkų žiedų. Marytė,  Dalia ir Algirdas mielai sutiko kartu su socialine darbuotoja Rasa, pagelbėti.

                 Liepos  26 – a.,  nuo pat ankstyvo ryto, apsiavėme guminiais botais ir iškeliavom į Rubikių pievas. Priskynėm net aštuonias dėžes baltų žiedelių. Kai pristatėme į miesto aikštę savo laimikį, čia jau triūsė daugybė bendruomenių, visos audė nepaprasto grožio kilimus. Buvo labai įdomu stebėti kūrybos procesą. Mūsų surinkti laukinių morkų žiedai sugulė kaip lengvi debesėliai, kilime virš jaukių namukų. Pasivaišinome „Nerijaus naminiais ledais“ ir grįžome  pilni malonių įspūdžių.

 

 renkame žoleles

 

 renkame žoleles

 

dėliojame kilimą 

 

 dėliojame kilimą

 Socialinė darbuotoja Rasa Žąsinienė

Tautiška giesmė Leliūnuose

         Liepos 6 dieną, Lietuvos Valstybės (Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną Leliūnų filialo gyventojai ir darbuotojai šventė ypatingai – su didžiuliu būriu svečių, Leliūnų kultūros namų vadovės Vitos Miškeliūnienės, kolegų bei bendruomenės narių suburta šventė išties pranoko lūkesčius-Valstybės dieną minėjome pasipuošę tautinėmis juostelėmis, plazdančiomis vėliavėlėmis, žaisdami  istorinius žaidimus ir skanėstų pilnais stalais, o programą galiausiai vainikavo vieningai visų giedama „Tautiška giesmė“.

                      Leliūnų filialo gyventojai ir darbuotojai dėkoja visiems atėjusiems kartu pabūti tokį gražų šventinį vakarą.

                       Linkime Jums visiems neišblėstančios vilties, ryžto ir energijos Jūsų darbams bei drąsos svajonėms kurios kuria Lietuvą šiandien.

 

 giedame "Tautišką giesmę"

 

 giedame "Tautišką giesmę"

 

 giedame "Tautišką giesmę"

 

Socialinė darbuotoja

Rita Juozapavičienė

Slapukai
Siekiant pagerinti paslaugų kokybę bei užtikrinti sklandų tinklalapio funkcionavimą, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą arba tęsdami naršymą svetainėje sutinkate su aknystossgn.lt slapukų naudojimo politika.