header2.jpg

Renginiai

Naujametinis karnavalas

       Tyliai slenka ir slenka minutės,
       Iškeliaus jau greit metai seni,
       Apšarmojusios eglės šakutės
       Palinkės, kad ateinantys būtų geri.

                      Artėjant Naujiesiems metams visiems norisi pašėlti, pašokti pavaidinti. Šiemet į Naujametinį karnavalą kvietė nykštukės, o kadangi šiemet pasirodymų temos nebuvo tad   į sceną pasirodyti kvietė visus norinčius. O pasirodymų buvo patys įvairiausi nuo eilėraščių apie Naujus metus, žaidimų į kuriuos įsijungė visi norintys iki rimtų  vaidinimų. O po visų pasirodymų laukė šventiniai šokiai.

vedėjos  nykštukės

pelyčių pasirodymas

naujametiniai šokiai

karalius  ir princėsė

Rima Kalendienė

soc. darbuotoja darbiniam užimtumui

Kalėdų senis

       Mielasis Kalėdų Seneli,
       Mes laukiam, greičiau atvažiuok!
       Jau snaiges nubarstė tau kelia 
       Ir lengva bus elniams šuoliuot.

                      O Kalėdų senelio su dovanomis laukia ir dideli, ir maži. Kadangi vienam Kalėdų seneliui nešioti maišus yra sunku, tad jis į pagalbininkus pasiėmė padėjėjus. Jam  dalinti dovanas padėjo dvi nykštukės ir Snieguolė.

eilėraštis Kalėdų seniui

eilėraštis Kalėdų seniui

dovanos nuo Kalėdų senio

dovanos nuo Kalėdų senio

pasisveikinkim

Rima Kalendienė

soc. darbuotoja darbiniam užimtumui

Kūčiukų kepimas

       Kada žemę padengia baltas sniegas, o po namus pasklinda malonūs kvapai jau žinome, kad ne už kalnų pačios gražiausios metų šventės – Kalėdos. Susirinkę į Užimtumo centrą gyventojai minkė tešlą, bėrė aguonas, kočiojo, pjaustė ir dėjo į skardas kūčiukus. O iškepusius dar karštus ragavo ir nešė ragautu savo draugams, kurie negalėjo ateiti.

kepame kūčiukus

kepame kūčiukus

kepame kūčiukus

Rima Kalendienė

soc. darbuotoja darbiniam užimtumui

Viešnagė pas Kalėdų senelį

       Vos tik įsižiebia Kalėdinės eglės, dauguma žmonių pradeda tikėti, kad Kalėdų senis egzistuoja. O įsitikinti, kas jis tikrai yra vykome į Rokiškio dvaro rūmuose esančią Kalėdų senio rezidenciją. Ten mus sutiko ne tik Kalėdų senis, bet ir jo palydovė Snieguolė. Išklausęs eilėraščius mielai su visais fotografavosi, o paskui parodė, savo rezidenciją, kur jis rašo atsakymus į visus jam atsiųstus laiškus. O po viešnagės pas Senelį dar ėjome mokintis puošti meduolių.

 

su Kalėdu seniu ir Snieguole 

 

 pasisveikinimas su Kalėdu seniu

 

Kalėdų senio rezidencija 

 

puošiame meduolius 

 

Rima Kalendienė

soc. darbuotoja darbiniam užimtumui

Biliardo turnyras

       Gruodžio 16 d. vyko Kalėdinis bilijardo turnyras. Prizus įsteigė Užimtumo centro darbuotojai ir lankytojai. Turnyre panoro dalyvauti Diliata Kasparavičiūtė, Romualdas Mackonis, Vidas Riaubūnas, Vytautas Urbonas, Vitas Stukas, Algirdas Mačiulis. Liejosi prakaitas, įtampa ir kamuoliukų dunksėjimas rodė įnirtingą kovą. Diliata su Romualdu, po ketverių pergalių ir po vieną pralaimėjimą, susikovė finale, dėl medalių spalvų. Tik olimpinė Diliatos ramybė bei šalti nervai padėjo jai iškovoti pirmąją vietą. Trečia vieta atiteko Vytautui Urbonui.

biliardo prizininkai Romualdas, Diliata ir Vytautas

Virgilijus –Aloyzas Milaknis

soc. darbuotojas padėjėjas