header1.jpg

Renginiai

Himno giedojimas

       Liepos 6-ąją valstybės Mindaugo karūnavimo ir Tautiškos giesmės dieną  šventėme ypatingai – dėl pasaulyje vis dar kaustančios pandemijos  rinkomės saugią aplinką ir giedojome himną gamtoje.

 

 himno giedojimo akimirkos

 

himno giedojimo akimirkos 

 

himno giedojimo akimirkos 

 

 himno giedojimo akimirkos

 

 himno giedojimo akimirkos

Soc. darbuotoja

Audra Čėčienė

Jonines slaugos skyriuose

Birželio 24d. minėjome vasaros saulėgrįžos šventę. Vainikas, kaip kupolė – svarbus Joninių simbolis, tad išsiruošėme į pievas kupoliauti.

Nuo pat ryto vyko darbas iš surinktų įvairiaspalvių gėlių pynėme vainikus. Sveikinome visus Jonus ir Janinas linkėdami laimės ir sveikatos.

Joninių gėlės

piname vainikus

piname vainikus

Jonas

Janina

Janina

Soc. darbuotoja

Audra Čėčienė

Joninių šventė

Nuo seniausių laikų žmonės paminėdavo saulėgrįžos metą. Trumpiausią metų naktį ir ilgiausią dieną švenčiama viena įspūdingiausių vasaros švenčių – Joninės. Ši šventė neaplenkė ir Aknystos socialinės globos namų.  Joninės – švenčiamos gamtos prieglobstyje, kur yra daug lauko gėlių žalumynų, kur galima prisiskinti lapų, gėlių ir nusipinti vainiką. O tai mums toli ieškoti nereikia, kadangi gyvename buvusio dvaro teritorijoje jame yra gausu ir medžių, ir gėlių tad beliko pasirūpinti tik gera nuotaika, dideliu laužu, pramogomis,  muzika ir eiti švęsti Joninių.

Jonai

linksmina Debeikių kapela "Atgaiva"

prie Joninių laužo

Joninių žaidimai

Soc. darbuotoja  užimtumui

Rima Kalendienė

Būkite pasveikinti Jonai

       Pačiame  vasaros gražume, žiedais vainikuotos, kai gamta žydi ir klesti, švenčiama Joninių šventė. Ši šventė neaplenkė ir Aknystos socialinės globos namų Leliūnų filialo. Puoselėjant šią gražią tradiciją, gausus  būrys gyventojų ir darbuotojų sveikino  Joną Viršilą ir Joną Guogį. Varduvininkus pagerbėme  iš ąžuolo šakelių ir gėlių sukurtomis puokštėmis, simbolinėmis dovanėlėmis. Visi prisiminėme Joninių papročius, plojom, lingavom. Susirinkusius lydėjo gera nuotaika.

Joninės Leliūnuose

Joninės Leliūnuose

Joninės Leliūnuose

Socialinė darbuotoja

Rita Juozapavičienė

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas

O Lietuva,

Visų lietuvių žeme,

Kokia didinga ir laisva esi.

Tu numetei jungą svetimų tautų.

Dabar geriau gyventi.

Mylėkim savo šalį visa širdimi.

Neleiskim karui įsiterpti.

Tebūna visada laisva,

Ta mūsų Lietuva.

                  Tamaros eilės

       2020-03-11 dieną Aknystos socialinės globos namuose buvo paminėta Kovo 11-oji, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Kai visa Lietuva suspindėjo gražiausiomis mūsų tautiškumo spalvomis, globos namų gyventojai su dideliu džiaugsmu ir noru prisijungė prie Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimo. Gyventojai ir darbuotojai skaitė eiles, gamino bei kūrė užrašą LIETUVA, kuriame atsispindėjo Lietuvos vėliavos spalvos, buvo pinamos tautinių spalvų juostelės, puiki puošmena švenčiant Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Norisi pasidžiaugti ir padėkoti visiems kartu ir kiekvienam atskirai, kad tiek noro ir motyvacijos švęsti mūsų Lietuvos laisvę.

renginuko akimirkos

renginuko akimirkos

renginuko akimirkos

renginuko akimirkos

renginuko akimirkos

Socialinė darbuotoja

Žaneta Šleikuvienė

Slapukai
Siekiant pagerinti paslaugų kokybę bei užtikrinti sklandų tinklalapio funkcionavimą, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą arba tęsdami naršymą svetainėje sutinkate su aknystossgn.lt slapukų naudojimo politika.